0 (342) 343 27 00

Gaziantep carrier klima servisi, montajı, tamir, telefon

Carrier Klima

          Gaziantep carrier klima servisi tamiri, montajı konusunda Gaziantep carrier servis hizmeti telefon ve iletişim. 0342 343 2700 Uygun fiyat !

Carrier marka klimanızın montajı, servis, bakım ve tamir işleri firmamız tarafından yapılmaktadır. Yetkili servisimiz sizlere uygun bir saat diliminde adresine gelerek kurulum, servis, bakım ve tamir işlerinizi ivedilikle halledeceklerdir. Gaziantep Carrier klima servisi olarak hızlı, güvenilir ve temiz çalışma prensibimiz ile hizmetinizdeyiz.

Carrier Klima Kurulumu

Satın aldığınız Carrier marka klimanızın montaj ekibimiz adresinize gelip kuruluma başlamadan önce kesinlikle ambalaj kutusundan çıkarmayınız. Gerekli işlemleri profesyonel ekiplerimiz tarafından yapılacaktır. Montaj, kurulum ve garanti işlemleri tamamlandıktan sonra servis ekibimiz ürünü sizlere çalışır şekilde teslim ederken garanti işlemleri için ise gerekli evrak prosedürlerini tamamlayarak sizlere anahtar teslim şekilde teslim edeceklerdir.

Carrier Klima Servis ve Bakım

Carrier marka klimanızın belirli dönemlerde sağlığınız ve cihaz ömrünün uzun tutulması bakımından bakımdan geçmesi gerekmektedir. Bu nedenle montaj işlemlerinde size verilecek olan bakım kartında yer alan tarihleri atlamayarak günü geldiğinde firmamıza bildirmeniz gerekmektedir. Ürün garanti süresi boyunca yapılacak olan tüm bakım ve onarım işlemleri ücretsiz yapılacaktır. Gaziantep klima bakım ve montajı işlemleri firmamız tarafından özenle yapılmaktadır.

Carrier Klima Tamiri

Ürününüz her ne sebep ile olursa olsun herhangi bir arızanın oluşması durumunda kesinlikle sizlerin müdahale etmemesi gerekmektedir. Yanlış yapılacak bir işlem sonucunda ortaya daha büyük zararlar çıkabilir ve tamir süreci zorlaşabilir. Gaziantep Carrier klima tamiri hizmeti de firmamız tarafından verilmektedir.