0 (342) 343 27 00

Gazintep Klima Servisi


Uygun Fiyatlar Bizde !
Montaj, Bakım, Tamir


Profesyonel Usta ekibiyle

0342 343 27 00

Uzman kadromuzla
7 gün 24 saat yanınızdayız


Hemen Arayın ! 0342 343 27 00

Gaziantep klima servisi, tamiri, bakımı, montajı, arıza tespit

Özellikle ılıman iklim bölgesinde yer alan Türkiye’de yaz ayları çok sıcak geçmektedir. Sıcaktan bunalan insanların yardımına klimalar yetişmektedir. Klima kullanımının özellikle Temmuz ve Ağustos aylarında bu kadar fazla olması, klima üreticileri tarafından çok farklı çeşitlerde klimaların üretilmesine ve satışa sunulmasına yol açtı. Şimdilerde piyasada çeşitli enerji harcama seviyelerine sahip, büyük veya küçük, ev tipi veya sanayi tipi birçok klima türevi mevcuttur. Neredeyse her evde bulunan klimalar özellikle yaz aylarında yoğun olarak kullanılmakla birlikte bazı kişiler tarafından kışın ısıtma amaçlı, yazın soğutma amaçlı olarak 4 mevsim kullanılmaktadır. Yoğun kullanıma maruz kalan klimalarda zaman içerisinde eskimeye bağlı olarak veya kirlenme sebebiyle çeşitli aksaklıklar oluşabilmektedir. Bu aksaklıkların önlenmesi veya minimuma indirilebilmesi için klimaların bakımları düzenli olarak yaptırılmalıdır. Klimalar yaz-kış mevsimlerinin en çok kullanılan araçlardır. Bu nedenle klimalar düzenli aralıklarla bakıma ihtiyaç duymaktadır. Peki bu hizmet nasıl sağlanır? Bu noktada devreye klima tamiri konusunda uzman servisler girmektedir. Gaziantep ilinin tüm ilçelerinde hizmet vermekte olan Gaziantep klima servisi olarak uzman ekibimiz ve hızlı çözümlerimiz ile klimalarınız ile ilgili her türlü işleminize hızlı destek sağlamaktayız. Her marka ve model klimalar için servisimizde teknik hizmet sunulmaktadır. Sunduğumuz hizmet uzman ekibimiz tarafından verilmekte olup parça değişimi veya onarım için kullanılan malzemeler orijinal ve piyasada bulunan en kaliteli malzemelerdir.
Profesyonel Klima Montaj, Bakım ve Onarım Hizmetleri Gaziantep klima servisi olarak firmamız ister ev tipi olsun ister sanayi tipi olsun, duvara asmalı veya ayaklı klima olsun her model ve marka klimanızın kullanılacağı ortama göre yüksek performans elde edilebilecek noktaya kurulum hizmeti sunmaktadır. Fakat iş kurulumla bitmemektedir. Herhangi bir sorun yaşamamanız için düzenli aralıklarda yaptırmanız gereken klima bakımı ve filtre temizliği gibi işlemleri de sorunsuz bir şekilde sizlere sağlıyoruz. Aynı zamanda klimalarınızda meydana gelen arızların giderilmesi ve gerekli parça değişimlerinin sağlanması işlemleri de Gaziantep klima servisi olarak tarafımızca gerçekleştirilmektedir. Bazı teknik servislerde orijinal olmayan çeşitli parça kullanımı veya garantisiz hizmet nedeniyle bazı sorunlar yaşanabilmektedir. Firmamız tarafından sunulan bütün onarım hizmetleri sizlere garantili olarak sunulmaktadır. Orijinal parça değişimlerimiz sayesinde müşterilerimizin memnuniyeti dikkate alınmaktadır ve en iyi şekilde hizmet sağlanmaktadır.
Klimaların arızalanmaması veya tam performans alınabilmesi için belirli aralıklar ile bakım yapılması gereklidir. İç-dış filtrelerde veya fanlarda biriken toz, kir polen gibi malzemelerden arındırılması, gerekli olan gaz dengesinin kontrolünün yapılarak gerekli zamanlarda takviye gaz doldurulması şarttır. Profesyonel ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız sayesine klimanızın ihtiyaç duyacağı her türlü bakım gerçekleştirilmektedir. Hızlı ve doğru çözümlemeler yaparak klimanızın tam verimlilikte çalışabilmesi sağlanmaktadır. Gaziantep’in her yerinden Gaziantep klima servisi ile kaliteli hizmet sunmak için sizleri de firmamıza bekliyoruz. KLİMA BAKIM YANINDA YER DEĞİŞTİRME HİZMETİ
Gaziantep klima tamiri olarak firmamız yalnızca klima tamiri ve onarımı konusunda hizmet vermemekte, klimaların yerini değiştirme ve farklı mekanlara taşıma konusunda da bireylere yardımcı olmaktadır. Oluşturduğu çağrı ve destek merkezi ile günün her saatinde, bireylerin klimaya dair problemlerini yanıtlayan ve yardımcı olmaya çalışan firmamız, daha fazla bireye hizmet verebilmek adına uzman ve profesyonel ekip bireyleri ile çalışmaktadır. Klimalar dayanıklı ve sağlam ürünler olsa da düzenli bakımlarının gerçekleştirilmesinin yanı sıra taşınma sırasında profesyonel bir yardım alınması da son derece önem taşımaktadır. Bu noktada klimaların zarar görmemesi adına bireylerin profesyonel bir firmadan yardım alması oldukça önemlidir.
MONTAJ VE KLİMADA DAİR TÜM İŞLEMLER Firmamız gaziantep klima tamiri olarak yalnızca tamirat işlemlerinde değil, klimaya dair tüm işlemlerde müşterilerine yardımcı olmak adına hizmet vermektedir. Klima kullanmayı bilmeyen ya da klima kullanımında sorun yaşayan bireylere sağladığı teknik desteğin yanında aynı zamanda klimalardaki parça değişimleri ve ürünlerin yenilenmesi noktasında da bireylere birbirinden farklı konularda kolaylık sağlamaktadır. Klima tamirinde sıradan firmalardan yardım almak yerine, ürüne zarar gelmemesi adına bölylesine kaliteli bir firma ile çalşmak en doğrusu olacaktır. Üstelik firmamız klima tamiri konusunda kullanılan tüm parçalarda ve klima değişimlerinde müşterilerine garanti vererek, daha sonra oluşabilecek bir arızalanma durumunda kullanıcıların mağdur olmaması adına çalışmaktadır. Günümüzün en teknolojik ürünlerinden bir tanesi olan klimaların, bireylerin hayatlarını da kolaylaştırdığı düşünüldüğünde, bakımlarının yapılması kaçınılmazdır.