0 (342) 343 27 00

Gaziantep Toshiba klima servisi, montajı, tamir

Gaziantep Toshiba klima servisi tamiri, montajı konusunda Gaziantep Toshiba servis hizmeti telefon ve iletişim. 0342 343 2700 Uygun fiyat !

KLİMA ARIZALARINA DİKKAT!

Klimanız evinizi soğutma ve ısıtma görevinin haricinde, odaların hava değişimini ve evinizdeki havanın nem dengesini sağlamak gibi önemli görevleri vardır. Eğer klimanız bu görevleri yerine getirmede sorun yaşıyorsa şirketimiz her türlü desteği siz müşterilerimize kolaylıkla sunmaktadır. Klimanız soğutmuyor ve ısıtmıyorsa yâda gürültülü bir şekilde çalışıyorsa Gaziantep Toshiba klima servisi olarak hizmete hazırız. Klima arızaları son derece önemlidir kendi çabalarınızla sorunu çözmeye çalışmanız klimanıza daha çok zarar verirken sizi maddi bir çıkmaza sokar. Bırakın klima arızanızı uzman ekibimiz tarafından onarılsın.

NEDEN ÇALIŞMIYOR?

Klimanız çalışmıyor ise elektrik sisteminde, motor veya kompresöründe ciddi bir arıza olabilir. Ayrıca sensörlerinde, ana kablosunda, uzaktan kumandasında ve boşaltım borularında da sorun oluşmuş olabilir. Bu arızalar klimanız üzerinde ciddi hasar bırakabilir ve klima uzmanları tarafından onarılması gerekmektedir. Gaziantep Toshiba klima tamir ekibimiz bu arızaları kolaylıkla tespit edip onarımları konusunda uzmandır.

MONTAJ SORUNU

Klima montajı uzmanlık gerektirir. Eğer montajda hata yapılırsa klimanız gürültü çalışmaya ve su sızdırmaya başlar. Bu arıza klimanızdan tam verim almanızı engeller. Klimanızı amaçlarınız doğrultusunda uzun vadeli kullanmak istiyorsanız bakım ve temizliğini ihmal etmemelisiniz. Klimanızın verimini yüksek tutmak düzenli bakım ve temizliğe bağlıdır. Klimanızda oluşacak en ufak arızaları bile kendiniz onarmaya çalışmamalı, teknik servise başvurmalısınız. Firmamız Gaziantep Toshiba klima bakım ve montajı tecrübeli kadromuz sizin için kolaylıkla yapmaktadır.