0 (342) 343 27 00

Gaziantep vaillant klima servisi, montajı, tamir, telefon 0342 343 2700

Gaziantep vaillant klima servisi tamiri, montajı konusunda Gaziantep vaillant servis hizmeti telefon ve iletişim. 0342 343 2700 Uygun fiyat !

Gaziantep Vaillant Klima Servisi

Gaziantep vaillant klima servisi sunan şirketimizin müşteri memnuniyetini hedefleyen kadrosu Vaillant klimaları hakkında özel eğitim almışlardır. Bizle Vaillant klimalarınızın bakımı için iletişime geçmeniz halinde en kaliteli ve hızlı hizmetin sunulduğuna şahit olacaksınız.

Gaziantep vaillant klima tamir konusunda da hizmet veren firmamızın iletişim bilgilerini sitemizde bulunmaktadır. Ayrıca Gaziantep vaillant klima bakım ve montajı hizmeti de sunan firmamız konusunda uzmandır. Vaillant kliması konusunda uzman ve tecrübeli ekibiyle tamir, bakım ve montaj hakkında Gaziantep’te bulabileceğiniz en kaliteli ve hızlı servisi sunan firmamızla irtibata geçmeniz halinde en hızlı şekilde sorunlarınıza çözüm sunulmaktadır. Ayrıca klimanızın senelik bakımını mutlaka yaptırmanız gerektiğini de vurgularız.

Sağlığınız İçin Senelik Klima Bakımını Yaptırın

Klima filtrelerinin tozla ve pislik ile kaplanması nedeniyle klimanızın dışarı verdiği kirli hava sebebiyle sağlık açısından sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Ayrıca klimanın aksanında ve filtredeki tıkanıklık nedeniyle klimalarınız yeterince soğutma ve ısıtma işlemlerini gerçekleştiremeyebilir

Devamlı çalışmakta olan klimalarda belirli bir zaman sonrasında arızalarla karşılaşılabilir. Bu nedenle senelik bakımlarını firmamızın personeli kimyasal ilaç kullanarak yapar.

                  Senelik Klima Bakımlarında Neler Yapıyoruz?

-Klimanın belirli aksamını özel ilaçla ve basınçlı suyla temizliyoruz.

-Elektrik tesisatıyla , Voltaj değerleri kontrol edilmektedir.

-Gazın yüksek ve alçak basınç değerlerinin kontrolü yapılır.

-Drenaj tavasının ve bu bölgenin temizliği yapılır.

-İçerideki fanın pervaneleri temizlenir.

-Bütün klima bağlantıları kontrol edilir.

-Hava filtresi temizlenir.

-Klimanın bütün bu çalışmalar sonunda estetik açıdan hoş bir görünüme kavuşturulması sağlanır.

-Klimanın gazının eksikliği söz konusuysa ilave yapılır.

Klimanın düzenli senelik bakımının yaptırılmasıyla düzenli bir şekilde çalışması sağlanıp uzun ömürlü kullanım sağlanır. Düzenli bakımla daha az enerji tüketen klimanızla faturaların daha uygun olması amaçlanır. Yazları daha kaliteli bir soğutma ,kışın daha kaliteli soğutma yakalayacağınız klimanız böylelikle beklenmedik zamanlarda arıza yapmaz.

Sizlerin değerli müşterilerimizin memnuniyetini en önem verilmesi gereken değer olarak gören firmamızla çalıştığınızda Vaillant klimanızda karşılaştığınız sorunları artık hiç bir şekilde dert etmenize gerek kalmayacak. Alanında uzman ve donanımlı ekibimiz sorunlarınıza en hızlı şekilde çözüm bulacaktır.