0 (342) 343 27 00

Gazikent Mahallesi Klima Servisi

 

Gazikent Mahallesi Klima Bakımı

Gazikent mahallesinde klima servisi arıyorsanız firmamız hizmetinizdedir. Gaziantep’te yıllardır hizmet veren firmamıza irtibat numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Tüm marka ve model klimanın montajı, servis ve bakımı, tamiri firmamız tarafından yapılmaktadır.

Montaj İşlemleri Nasıl Yapılır?

Öncelikler satın aldığınız ürünü ekiplerimiz gelmeden kesinlikle açmayınız. Garanti kapsamının geçerli olması için montaj işlemleri aşamasında sizlerin yapması gereken hiçbir durum yoktur. Gazikent mahallesi klima arıza ve montajı ekibi olarak bizler bütün montaj süreçleriniz gerçekleştireceğiz. Montaj tamamlandıktan sonra ise klimanızı size çalışır durumda teslim edeceğiz. Çalışma ilkesi olarak güven ve hıza önem veriyoruz.

Klima Bakımı Nasıl Yapılır?

Klimanız hangi marka ve model olursa olsun belirli periyotlarda bakıma ihtiyaç duyar. Temizlik ve insan sağlığı gibi konularda özen isteyen bu durum deneyimli ekibimiz tarafından eksiksizce yerine getirilecektir. Genel bakım tamamlandıktan sonra klimanız sizlere çalışır durumda teslim edilecektir. Unutmayalım ki klima bakımı çok önemli bir konudur ve kesinlikle atlanılmaması gereken bir öneme sahiptir. Gazikent mahallesi klima bakımı için bize ulaşabilirsiniz.

Klima Tamiri Nasıl Yapılır?

Kullanılan ürün çeşitli sebepler ile bozulabilir. Olağan olarak karşılanacak bu durumun birçok nedeni olabilmektedir. Kullanım vadesini doldurmuş ürünler, fabrika çıkışlı ayıplı mal kategorisine girebilecek ürünler gibi çeşitlerinden ötürü sorunlar yaşanabilir. Gazikent mahallesi klima tamiri işlerinizi uzman servis ekibimiz ile yapıyoruz. Yetkili görevliler evinize gelmeden önce kesinlikle arızalanan klimanıza müdahale etmeyiniz.