0 (342) 343 27 00

Şahinbey Klima Servisi | Tamiri

ŞAHİNBEY KLİMA SERVİSİ

Klima hakkında bilgi sahibi olmayan birey günümüzde oldukça azdır. Önceleri yalnızca lüks olarak görülen ve bazı evlerde ya da mekanlarda kullanılan klimalar, günümüzde özellikle sıcak bölgelerde evlerde sıklıkla tercih edilmektedir. Diğer ısınma yöntemlerine göre daha kolay ve pratik olan klimalar, dönem dönem bakım ve tamiratta gerektirmektedir. Bu noktada hizmet veren şahinbey klima servisi, Gaziantep’in pek çok bölgesine klima hizmeti sağlamaktadır.

KLİMALARIN BAKIM VE MONTAJI HİZMETİ

Şahinbey klima arıza ve tamiri olarak firmamız, Gaziantep’in bir ilçesi olan Şahinbey’de klimaya dair yalnızca tamirat işlemlerini değil, bakım ve onarım işlemlerini de en iyi şekilde gerçekleştirmektedir. Klimaların belirli aralıklar ile düzenlenen rutin bakımlarının yanı sıra klima kullanma konusunda da sıkıntı yaşayan müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı hedefleyen firmamız, böylelikle klimaların daha uzun ömürlü olmasına yardımcı olmaktadır.

FARKLI İLÇELERE SERVİS HİZMETİ

Firmamız aynı zamanda Gaziantep’de  bulunan birbirinden farklı ilçe ve mahalleye de klima servisi hizmeti sağlamaktadır. Klimaya dair tüm problemlerin giderilebilmesi adına uzman ekip bireyleri ile çalışan ve klimalara herhangi bir zarar vermeyen firma, alınan klimaların en güvenli şekilde montajı konusunda da hızlı ve pratik çözümler sağlamaktadır. Şirketimiz Şahinbey klima bakım olarak tüm noktalara ulaşım sağlamakta, kısa sürede problemi çözmeye odaklanmakta, klima ile ilgili bir arıza olması durumunda ise klimayı mekandan alıp tekrar mekana geri bırakmaktadır.