0 (342) 343 27 00

Şehitkamil Klima Servisi Tamir ve Bakımı

ŞEHİTKAMİL KLİMA SERVİSİ

Klimaların kullanım alanlarının artması ile birlikte birbirinden fazla klima yetkili servisi oluşturulmuş durumdadır. Bozulan klimaların tamir edilmesi ya da bakımlarının gerçekleştirilmesi adına oluşturulan klima servisleri, Gaziantep’te de bulunmak ile birlikte şehitkamil ilçesinde de bireylere hizmet vermektedir. Şehitkamil klima servisi noktasında bireylerin klimalarına dair tüm eksiklerini gidermek adına çalışan firmamız, pek çok noktaya hizmet vermek ile birlikte klima bakımı sağlamaktadır.

KLİMA BAKIM VE TAMİRİ HİZMETLERİ

Şehitkamil klima bakım hizmetleri kapsamında pek çok bireyin ve şirketin klimalarının tamirini ve bakımını yapan firmamız, bu sayede klimaların daha uzun ömürlü olması adına hizmet vermektedir. Klimalar her ne kadar dayanıklı ve uzun yıllar kullanılabilen ürünler olsa da bakımları düzenli olarak gerçekleştirilmediğinde bozulmalar yaşanabilmekte ve uzun ömürlü olmayabilmektedir. Bu noktada hizmet veren firmamız, klimaların bakımını en profesyonel şekilde sağlayarak kullanım ömürlerinin uzamasına yardımcı olmaktadır.

HIZLI SERVİZ VE DESTEK HATTI

Firmamız aynı zamanda şehitkamil klima arıza ve tamiri noktasında oluşturduğu sürekli olarak canlı destek hattı ile bireylerin günün her saatinde iletişim kurmasına yardımcı olarak klima kullanmayı bilmeyen bireyler adına da destek hattı sağlamaktadır. Bu noktada aynı zamanda klima taşınmasını ve montajını da gerçekleştiren firmamız, klimayı kendi takmak istemeyen ya da uzman bir firmadan yardım almak isteyen bireyler adına en hızlı ve pratik kurulumu sağlamaktadır.